Search
Close this search box.

شرکت رنگسازی ایران

شاید بتوان دلیل این موضوع را که امروزه ایران در صنعت رنگ‌سازی موفق بوده است، وجود پایه‌گذاران اصلی این صنعت در کشور دانست. شرکت رنگ‌سازی ایران، به‌عنوان اولین کارخانه تولید رنگ در کشور شناخته می‌شود که با تدبیر مدیران و سهامداران توانسته است بعد از چیزی حدود یک قرن فعالیت با تولید رنگ های باکیفیت و عالی، جایگاه خود را در بازار رنگ ایران حفظ کند. اگر قصد سفارش و خرید محصولات رنگ ایران را دارید کافیست با ما در تماس باشید.

خرید محصولات برند رنگسازی ایران | شرکت پخش رنگ تهران

تاریخچه برند رنگ ایران

کارخانه رنگسازی ایران در سال ۱۳۰۸ راه‌اندازی شد. ثبت رسمی این شرکت چیزی حدود ۱۰ سال بعد یعنی در سال ۱۳۱۸ در شمیران انجام گرفت. در سال ۱۳۳۴ اولین محصول آکلید با نام سینتولوکس توسط برند ایران به بازار راه پیدا کرد.

در این حین، کارخانه رنگسازی ایران به محل جدید (کیلومتر ۵ جاده تهران ساوه) منتقل شد که به معنای شروع پیشرفت‌های بزرگ و قدم‌های محکم‌تر بود. در دهه ۸۰، موفقیت‌های قابل توجهی شامل حال برند ایران شد. زمان خرید محصولات ایران از کیفیت آن‌ها مطمئن خواهید بود چون این برند موفق به کسب جوایز زیر شده است:

  • دریافت گواهینامه ایزو ۲۰۰۰: ۹۰۰۱
  • دریافت گواهینامه ایزو ۲۰۰۸: ۹۰۰۱
  • تولید انواع رنگ‌ها و خمیرهای آکریلیک
  • تایید آزمایشگاه توسط اداره استاندارد
  • شروع به کار سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری

محصولات تولیدی برند رنگسازی ایران

از آن جایی که برند ایران یک برند شناخته شده محسوب می‌شود، محصولات متنوع آن با کیفیت عالی در اقصی نقاط ایران قابل خریداری خواهد بود. البته اگر در شهر محل زندگی شما نمایندگی فروش محصولات ایران وجود داشته باشد، می‌توانید با اطمینان از قیمت و کیفیت، خرید نهایی را انجام دهید. شرکت پخش رنگ تهران به عنوان یکی از این نمایندگان خرید محصولات رنگ ایران را برای شما بسیار آسان کرده است.

رنگ پایه نیم‌ پلاستیک کلاسیک

این رنگ‌های مات که از بهترین رزین آب پایه تشکیل شده‌اند، گزینه بسیار مناسبی برای رنگ‌آمیزی سطوح آجری، گچی و سیمانی هستند. داشتن قدرت پوشانندگی بالا و غیر قابل اشتعال بودن دو مورد از اصلی ترین ویژگی های این رنگ است.

رنگ پایه آکلیدی سینتولوکس

بهترین رزین آکلیدی حلال پایه در این رنگ استفاده شده است. بد نیست بدانید رنگ پایه آکلیدی سینتولوکس را می‌توانید در دو نوع براق و مات تهیه کنید. جدای از سطوح گچی، آجری و سیمانی، این رنگ روی سطوح فلزی هم قابل استفاده خواهد بود. ویژگی‌های رنگ پایه آکلیدی سینتولوکس چسبندگی بسیار خوب، قدرت پوشانندگی بالا و مقاومت در برابر آتش است.

رنگ پایه آکریلیک پلیتکس

این رنگ‌ها که از بهترین رزین آکریلیک آب پایه تهیه شده‌اند، در دو نوع نیمه‌براق یا مات آماده‌سازی می‌شوند. این رنگ‌ها روی سطوح سیمانی، گچی و آجری قابل استفاده هستند. از ویژگی‌های رنگ پایه آکریلیک پلیتکس می‌توان به غیر قابل اشتعال بودن، قدرت پوشش بسیار بالا و چسبندگی فوق‌العاده خوب اشاره کرد.

تینت

رنگ‌های ترکیبی به رنگپایه‌هایی نیاز دارند که در سیستم ترکیب رنگ شرکت ایران به شرح زیر هستند: تینت رنگ‌های روشن: Base - A | تینت رنگ‌های متوسط: Base – B | تینت رنگ‌های تیره: Base – C

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.