Search
Close this search box.

رنگ آرکو

برند ارکو یکی از برند‌های مشهور در صنعت رنگ است که در ایران نیز شهرت خاصی دارد. این کارخانه اولین کارخانه رنگ در ایران بود که در شمال غرب این کشور فعالیت خود را آغاز کرد. اگر شما هم از طرفداران این برند هستید، جهت خرید محصولات رنگ آرکو کافیست با رنگ تهران در تماس باشید.

خرید محصولات رنگ آرکو

تاریخچه رنگ آرکو

صنایع رنگ ارکو در سال ۱۳۶۶ در آذربایجان شرقی ایران تاسیس شد. برند ارکو با تکیه به دانش متخصصان با تجربه و کارآموزده همچنین استفاده از فناوری نوین و جدید‌ترین ماشین‌آلات انواع رنگ‌ها و پوشش‌های صنعتی و تخصصی را تولید می‌کند.

کارخانه ارکو تولیدات خود را به کشور‌هایی مانند روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، ترکمنستان، آذربایجان، گرجستان، تاجیکستان و روسیه صادر می‌کند.

این شرکت با داشتن استاندارد‌های اروپایی یکی از بهترین شرکت های رنگسازی به‌شمار می‌رود. به‌طوری ‌که می‌خواهد کار خود را گسترش دهد و در شهر آلماتی کشور قزاقستان دفتر مرکزی خود را تاسیس کند.

محصولات تولیدی برند آرکو

این شرکت رنگ‌سازی در حوزه‌هایی مانند ساخت انواع بتونه، رنگ، آستر، لاک و هاردنر فعالیت می‌کند. اگر قصد خرید محصولات رنگ ارکو را دارید در ادامه با هر کدام بیشتر آشنا می‌شوید. پخش رنگ تهران با داشتن نمایندگی فروش محصولات رنگ آرکو تولیدات این برند را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهد. برای دریافت قیمت محصولات رنگ آرکو با کارشناسان ما در رنگ تهران در ارتباط باشید

انواع بتونه

یکی از محصولاتی که شرکت رنگ‌سازی ارکو تولید می‌کند، انواع بتونه است. جالب است بدانید این شرکت اولین کارخانه تولید بتونه سنگی است که انواع مختلف آن مانند آپکس، اکونومی و ارکو را تولید می‌کند. همچنین در بین محصولات برند ارکو می‌توانید انواع بتونه فوری مانند بتونه فوری کامبی فیلر، ارکو و پلی وان را مشاهده کنید.

هاردنر

از انواع هاردنری که در شرکت ارکو تولید می‌شود، می توان به هاردنر آپکس و پلی زد اشاره کرد. هاردنر در ترکیب اپوکسی‌ها برای ساخت‌و‌ساز، جایی که دما پایین و رطوبت بالا باشد، به علت مقاومت شیمیایی خوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از هاردنر برای محافظت کفپوش‌های اپوکسی و ترمیم کل رزین‌های اپوکسی مایع و ترکیبات آن‌ها همچنین درزگیر‌ها استفاده می‌شود.

آستر

یکی دیگر از محصولات ارکو آستر است. آستر نوعی رنگ است که برای پوشش ماشین‌ها استفاده می‌شود، در اصل آستر اولین رنگ‌آمیزی بدنه خودرو به شمار می‌رود. سپس رنگ اصلی ماشین روی این آسنر پاشیده می‌شود. شرکت ارکو انواع آستر مانند آستر دو جزئی، آستر پلی اورتان تک جزئی هوا خشک و آهنی ارکو را نیز تولید می‌کند.

رزین

رزین نیز یکی از انواع محصولات برند ارکو است. شرکت ارکو انواع رزین مانند رزین‌های آکریلیک، رزین پلی استر غیر اشباع و رزین آلکیدی را تولید می‌کند.

[bigikala_offers]

مشاهده همه محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.