Search
Close this search box.

رنگ اطلس

استفاده از رنگ های مختلف به‌عنوان پوششی برای دیوارها، کف، سقف، نمای بیرونی و دیگر مکان ها سابقه‌ای طولانی دارد. کاربرد و استفاده روز افزون از این محصولات، بسیاری از تولیدکنندگان داخلی را تشویق کرده است تا تولید رنگ شیمیایی را به‌عنوان حوزه فعالیتی خود انتخاب کنند و نیاز مصرف‌کنندگان را به محصولات مشابه خارجی از بین ببرند. برند اطلس یکی از برندهای معتبر و برتر داخلی به‌شمار می‌آید که توانسته است با تولید انواع رنگ های شیمیایی و ساختمانی، در بازار جایگاه ویژه‌ای به‌دست آورد. شما می‌توانید برای دریافت قیمت و خرید محصولات رنگ اطلس با رنگ تهران در ارتباط باشید.

خرید محصولات رنگ اطلس

تاریخچه رنگ اطلس

شرکت اطلس برای نخستین مرتبه در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را با تولید رنگ‌های مولتی کالر و با تکیه به تجربه و تحقیقات فراوان مهندسان خبره و کارآزموده آغاز کرد.
این مهندسان که جزو موسسان شرکت محسوب می‌شوند، از سال‌ها پیش در حوزه ساختمان‌سازی حضور داشتند. تجربه آن‌ها از نیاز مصرف‌کنندگان، زمینه ساز اولین تحقیقات در سال ۱۳۷۶ بود که در نهایت منجر به تاسیس شرکت اطلس شد.

سهامداران و موسسان این شرکت از طرفداران محیط زیست هستند، به‌همین دلیل محصولات اطلس با تکیه بر شعار جلوگیری از آسیب جدی به محیط زیست تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند.
به‌عبارت دیگر می‌توانید با خرید محصولات رنگ اطلس برای برطرف کردن نیازهای خود، سهم بزرگی در حفاظت از محیط زیست داشته باشید.

در حال حاضر دفتر مرکزی برند اطلس در تهران قرار دارد و مدیران این شرکت در تلاش هستند تا با استفاده از فناوری‌های نوین، زمینه فعالیت خود را به‌طور مداوم ارتقا دهند و پیشرفت‌های بیشتری به‌دست آورند.

محصولات تولیدی برند رنگ اطلس

خرید موارد مورد نیاز از برند اطلس می‌تواند خاطر شما را از بابت خرید یک محصول ایرانی، اما باکیفیت بالا آسوده کند. راه‌های مختلفی برای تهیه محصولات تولید شده در خط تولیدی برند اطلس وجود دارد.

پخش رنگ تهران به عنوان یک نماینده فروش محصولات رنگ اطلس تولیدات این برند را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهد. برای دریافت قیمت محصولات رنگ اطلس با ما در تماس باشید.

رنگ های نما

رنگ های نما به علت قرار گرفتن در معرض شرایط آب و هوایی خاص و همچنین آلاینده های محیطی باید رنگ های بسیار مقاومی باشند. رنگ اطلس با کیفیت ترین انواع این رنگ را در اتیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

رنگ های اکریلیک

رنگ های اکریلیک سازگاری بیشتری با محیط زیست پیدا کرده اند. به همین خاطر این نوع از رنگ ها امروزه طرفداران بیشتری را در میان مردم کسب کرد اند.

رنگ های روغنی

رنگ های روغنی از قدیمی ترین رنگ های موجود برای نقاشی ساختمان و مصارف دیگر محسوب میشوند. در رنگ ها از نوعی رزین استفاده می‌شود که از یک نوع روغن گیاهی حاصل می‌گردد. این روغن گیاهی از دانه های سویا و کتان بدست می‌آید. رنگ های روغنی را برخی رنگ پایه حلال و برخی رنگ آلکیدی می‌نامند.

رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک نوع دیگری از محصولات مخصوص محیط داخلی ساختمان هستند که رنگ اطلس در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این رنگ ها در دو نوع رنگ پلاستیک و نیم پلاستیک موجود هستند.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.