رنگ اکسیر

کارخانه اکسیر به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع رنگ های چوبی، سرامیکی، پوشش های صنعتی، رنگ های ترافیک جدولی و انواع رنگ های ساختمانی شناخته می‌شود. این برند از پیشگامان صنعت رنگ به‌حساب می‌آید و در زمینه انواع پوشش های تخصصی و تولید تخصص دارد. اگر قصد خرید محصولات رنگ اکسیر را دارید، رنگ تهران برای خدمت رسانی آماده است.

خرید محصولات رنگ اکسیر

تاریخچه رنگ اکسیر

مجموعه رنگ اکسیر از واحدهای مختلفی از جمله واحدهای تولیدی، اجرایی و بازرگانی تشکیل شده است و به کمک نیروی کاری متخصص و مجربی که دارد از تخصص و دانش روز استفاده می‌کند. به‌همین علت این واحد تولیدی توانسته است به بالاترین سطح از استانداردهای بین‌المللی دست یابد و محصولات خود را با قیمتی رقابتی به بازار بفرستد.

شرکت تولید رنگ اکسیر، یکی از کارخانه‌جات تولیدی رنگ است که در ابتدا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۶ همراه با یک شرکت آلمانی سرامیک پلیمر آغاز کرد.

با این حال این شرکت خارجی بعد از شروع تحریم‌ها از فعالیت خود صرف نظر کرد و این برند به‌تنهایی فعالیتش را ادامه داد. با این که شرکت خارجی از ادامه مشارک انصراف داد، اما برند اکسیر با تکیه بر توانمندی و دانش اروپایی به‌روز خود توانست در سال ۹۴ فاز اول تولیدی خود را در قم احداث کند.

این مجموعه با رعایت حقوق مصرف کننده، رعایت اصول کاری و به‌عنوان یکی از ارکان باقدرت در صنعت رنگ موفق شده است افتخارات زیر را به‌دست آورد.

 • استاندارد IMS 9001-2015
 • استاندارد ISO 10004-2015
 • استاندارد ISO 10004-2012
 • استاندارد ISO OHSAS18001-2007
 • نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد

اگر به خرید محصولات رنگ اکسیر از نمایندگی فروش آن علاقه پیدا کردید، باید بگوییم علاوه بر موارد بالا این شرکت اولین برندی است که موفق شد مدرک Icorr را از کشور انگلستان اخذ کند.

برند اکسیر افتخار عضویت در واحدهای بازرگانی و همکاری با شرکت‌های خارجی و داخلی زیادی را در کارنامه خود دارد. این عضویت‌ها عبارت هستند از:

 • عضویت در فهرست وندور شرکت پتروشیمی رازی
 • عضویت در اتاق بازرگانی ایران و آلمان
 • عضویت در فهرست وندور شرکت نفت فلات قاره ایران
 • عضویت در فهرست وندور پالایشگاه نفت بندرعباس
 • عضویت فعال در انجمن خوردگی کشور
 • عضویت در فهرست وندور شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب استان تهران
 • عضویت در فهرست وندور مناطق نفت خیز در جنوب کشور

محصولات تولیدی برند اکسیر

این برند تولیدی طیف وسیعی از محصولات را به بازار عرضه کرده است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

پخش رنگ تهران به عنوان نماینده فروش محصولات رنگ اکسیر محصولات این برند را در کنار هم برای شما گردآوری کرده است.

کفپوش اپوکسی صنعتی

این کفپوش نوعی محصول پلیمری است که از واکنش رزین اپوکساید با هاردنر یا سخت کننده پلی آمینی تولید می‌شود.

انواع رنگ صنعتی

رنگ‌های صنعتی این برند پوشش‌هایی هستند که در زمینه‌های خوردگی و مقاومت شیمیایی استانداردهای بسیار بالایی دارند و به‌صورت ویژه برای صنعت طراحی شده‌اند.

انواع رنگ‌های ساختمانی

این رنگ‌ها برای مصارف ساختمانی به کار برده می‌شوند و حلال آن‌ها نیز بر پایه الکل و آب است.

رنگ‌های ترافیکی

این رنگ‌ها نیز برای به نمایش درآوردن و مشخص کردن خطوط ترافیکی به کار برده می‌شوند. برای مثال برای مشخص شدن جداول کنار خیابان، علائم ترافیکی و خیابان‌ها از این رنگ‌ها استفاده می‌کنند.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.