Search
Close this search box.

رنگ بیات

صنعت رنگ‌سازی از بیش از یک قرن پیش در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. طی ۱۰۰ سال گذشته تعداد زیادی کارخانه رنگسازی فعالیت رسمی خود را آغاز کرده‌اند که یکی از آن‌ها بیات نام دارد. خوشبختانه راه‌اندازی کارخانه‌های شناخته‌شده و معتبری نظیر برند بیات در داخل کشور، نه تنها نیاز به واردات رنگ و مشتقات آن را کاهش داد، بلکه به واسطه صادرات رنگ‌های باکیفیت به اقصی نقاط این کره خاکی، باعث درآمدزایی بیشتر شد. اگر قصد خرید محصولات رنگ بیات را دارید کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید محصولات رنگ بیات | شرکت پخش رنگ تهران

تاریخچه رنگ بیات

این شرکت صنایع شیمیایی، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۶۴ آغاز کرد. حوزه‌های فعالیتی این شرکت صنایع شیمیایی به تولید انواع رنگ، تینرهای فوری و همچنین تینرهای صنعتی محدود می‌شد. مدتی است که این شرکت واحد حلال‌سازی را با ساخت راکتورهای هسته‌ای بسیار پیشرفته در این مجموعه راه‌اندازی کرده‌ است.

کارخانه بیات در طول مدت فعالیت خود توانسته است به افتخارات بسیار بزرگی دست پیدا کند که مهم‌ترین آن‌ها کسب لوح افتخار در همایش بزرگان صنعت شیمی کشور است. این لوح در سال ۱۳۸۹ به مجموعه صنایع شیمیایی برند بیات اعطا شد.

شرکت صنایع شیمیایی برند بیات با افزایش ظرفیت تولید و رساندن آن به تولید انبوه، موفق شده است تا بخش قابل توجهی از نیاز بازار رنگ را تامین کند.

خوشبختانه در حال حاضر نمایندگی فروش محصولات این برند در اقصی نقاط کشور وجود دارد و مشتریان قادر هستند تا به راحتی خرید محصولات رنگ بیات را از این مراکز فروش انجام دهند. صنایعی از قبیل خودروسازی، رنگ‌سازی، داروسازی، تینرسازی و حوزه‌های دیگر در نقاط مختلف کشور، مشتریان ثابت مجموعه بیات هستند.

با دسترسی آسان به فضای مجازی، این امکان برای مشتریان فراهم شده است تا از طریق غیرحضوری، خرید محصولات برند بیات را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسبی انجام دهند.

محصولات تولیدی برند بیات

همان‌طور که گفته شد، حوزه فعالیتی این شرکت در حال حاضر به ۳ بخش مجزای رنگ، تینر و حلال تقسیم‌بندی می‌شود. شرکت پخش رنگ تهران به عنوان نمایندگی فروش محصولات رنگ بیات آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می‌باشد. جهت سفارش و دریافت قیمت محصولات رنگ بیات با ما در تماس باشید.

رنگ

در واحد رنگ‌سازی مجموعه بیات، مطابق‌سازی آزمایش‌ها و تست‌های کنترل کیفی با استانداردهای ملی و بین‌المللی، راس کار پرسنل قرار می‌گیرد. بعضی از این استانداردها عبارتند از ASTM، DIN و BS. انواع رنگ‌های اکلیدی براق و نیمه براق و مات، انواع سیلر، کیلر و لاک بر پایه سلولز و رزین نیتر، انواع آسترها و ضدزنگ‌هایی که مناسب اکسید آهن، زینک کرومات و فسفات هستند، انواع درزگیرهای روغنی فوری و بتونه و رنگ‌های اپوکسی و نیم‌پلی‌استری، همگی از محصولات رنگ بیات هستند.

تینر و حلال

درباره بخش تینرسازی برند بیات باید بگوییم از ۴ خط تولید مجزا تشکیل شده است و تینرهای تولیدی آن را می‌توان در بسته‌بندی‌های ۱ لیتری، گالن‌های ۴ لیتری، حلب پلاستیکی ۲۰ لیتری و بشکه‌‌های ۲۱۰ لیتری خریداری کرد. فرموله کردن تینر در شرکت بیات توسط متخصصان به‌‌شکلی انجام می‌شود که محصول با آب‌وهوای اقصی نقاط کشور سازگاری داشته باشد. تینرهای بیات بسته به نوعی که دارند، برای رنگ اتومبیل، چوب، بتونه و آسترها قابل استفاده هستند.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.