Search
Close this search box.

برند رنگ کحالی

در مورد رنگ بیشتر افراد می‌دانند تنوع رنگ، کیفیت رنگ، جلا‌پذیری رنگ (شفاف یا مات) و زیبایی رنگ به برند آن معروفیت می‌دهد. شرکت رنگ‌سازی کحالی این موارد را سرلوحه خود قرار داده است و سعی می‌کند تا بهترین رنگ‌ها را با کیفیت بالا به مشتریان داخلی و خارجی خود ارائه دهد. اگر قصد خرید محصولات رنگ خوش را دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در رنگ تهران در ارتباط باشید.

خرید محصولات رنگ خوش (کحالی)

تاریخچه رنگ خوش ( صادق کحالی )

شرکت رنگسازی خوش ۴۰ سال قبل با نام رنگ‌سازی کحالی در زمینه تولید انواع رنگ‌های اتومبیل تاسیس شد. این شرکت در این فاصله ۴۰ ساله گام‌های بلندی در زمینه توسعه محصولات خود برداشته است.

مدیران این شرکت با موفقیتی که در امر صادرات و تامین نیاز‌های داخلی داشته‌اند، اقدام به تاسیس کارخانه تولیدی دیگری به نام شرکت باژاک کردند. این کارخانه جدید مختص تولید رنگ های صنعتی مخصوص نیروگاه‌‍ ها، پالایشگاه ها و رنگ های دریایی است.

هدف آن‌ها با ایجاد فناوری روز دنیا پیشرفت در این زمینه است. کحالی با دستیابی به موفقیت‌های درخشان در عرصه تولید و نوآوری در بین واحد‌های تولیدی غرب استان تهران به عنوان واحد نمونه شناخته شده است. این شرکت از طرفی لوح‌های مختلفی از وزارت کار و امور اجتماعی، وزارت صنایع و معدن، بانک ملت، موسسه راه موفقیت، شرکت تعاونی تولیدکنندگان رنگ و همچنین گواهینامه ایزو ۲۰۱۵- ۹۰۰۱ را دریافت کرده‌ است.

خرید محصولات رنگ خوش امروزه از هر زمان برای شما آسان تر شده است. جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت محصولات رنگ خوش کافیست با رنگ تهران در ارتباط باشید.

محصولات تولیدی برند رنگ کحالی

شرکت رنگ‌سازی کحالی با داشتن متخصصان با تجربه و زبده توانسته است رنگ‌های تعمیراتی و رزین را تولید کند. همچنین این شرکت همیشه سعی کرده است تا با فناوری روز دنیا پیش برود. برند کحالی در ساخت رنگ‌های خود سعی داشته است تا از مواد اولیه مرغوب و خارجی استفاده کند.

پخش رنگ تهران به عنوان یک نماینده فروش محصولات رنگ خوش تولیدات این برند را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برای دریافت قیمت محصولات رنگ کحالی با ما در تماس باشید.

OEM

یکی از محصولات برند کحالی OEM است که این شرکت انواع آن را مانند رنگ‌های پایه آبی، رنگ‌های پایه حلالی، پلاستی سول، رنگ‌های تعمیراتی آستر، بیس کوت تعمیراتی، پلی اورتان، رنگ‌های فوری و روغنی، تینر، بتونه و رزین آلکید، آکریلیک، پلی استر، اشباع، پلی استر غیر اشباع، ملامین، پلی آمید و وینیل استات را تولید می‌کند.

رزین

این واحد در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد و تحت لیسانس شرکت النکس و بایر آلمان با تولید رزین آکیدال اف ۴۸ کار خود را شروع کرد. شرکت کحالی انواع محصولات رزین مانند رزین‌های اکریلیک ترموپلاستیک، رزین‌های اکریلیک پلی ایل، آلکید، اشباع و غیراشباع، ملامین، پلی آمید (هاردنر اپوکسی) و دیسپرشن اتیل وینیل استات را تولید می‌کند.

رنگ‌های تعمیراتی

از دیگر محصولات کحالی، رنگ‌های تعمیراتی است که این برند انواع آن را مانند آستر، بیس کوت تعمیراتی، پلی اورتان، رنگ‌های روغنی و فوری، تینر و بتونه شتاب‌دهنده تولید می‌کند.

خرید محصولات رنگ خوش (کحالی)

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.