Search
Close this search box.

برند رنگ مام

یکی از مشهور‌ترین برند‌های رنگ‌سازی در ایران مام است. این برند محصولات مختلفی را در این حوزه تولید می‌کند. برای خرید محصولات رنگ مام میتوانید با پخش رنگ تهران در ارتباط باشید.

خرید محصولات رنگ مام

تاریخچه رنگ مام

این شرکت در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد، اما در سال ۱۳۷۸ با استخدام متخصصان با تجربه و کارآزموده توانست پله‌های ترقی را طی کند و به موفقیت بالایی برسد. این شرکت در شهر قدس شهرک ماهدشت قرار دارد.

شرکت مام با حوزه‌های صنایع فولاد، نیروگاه‌ها، کشتی‌سازی، پالایشگاه‌ها، لوازم خانگی و اتومبیل‌سازی همکاری می‌کند. از دستاورد‌های این برند می‌توان به راه‌اندازی خط تولید رزین، رنگ‌های اسپری و رنگ‌های پودری و الکترواستاتیک اشاره کرد.

تا کنون این شرکت موفق به دریافت ۱۳ مهر استاندارد، لوح تقدیر و سپاس از صنایع دفاعی شده است. علاوه بر این، شرکت رنگسازی مام دو گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ محیط زیست و ایزو ۱۸۰۰۰ ایمنی کار را دارد.

محصولات تولیدی برند رنگ مام

این مجموعه با داشتن متخصصان با تجربه و با سابقه رنگ های مختلفی را در آزمایشگاه‌های مجهز پس از تولید و کنترل کیفی به بازار عرضه می‌کند. همچنین همیشه با فناوری روز پیش می‌رود و می‌خواهد کار خود را توسعه دهد. هدف این شرکت افزایش کیفیت محصولات خود و صادرات آن‌ها به کشور‌های مختلف است.

اگر قصد خرید محصولات رنگ مام را دارید در زیر با هر کدام بیشتر آشنا می‌شویم.

رنگ‌های پودری الکترواستاتیک

یکی از محصولات شرکت مام، رنگ‌های پودری است که انواع آن را مانند رنگ‌های اپوکسی، پلی استر (چکشی، سمباده‌ای، چرمی، دکورال، ورنی، استیل و پوست ماری) تولید می‌کند.

رنگ‌های صنعتی

از رنگ‌های صنعتی این برند می‌توان به واش پرایمر، آستر‌های ضد خوردگی، اپوکسی، کوره‌ای، پلی اورتان، چکشی، رنگ‌های سوله، رنگ‌های ضد حریق و نسوز، کفپوش اپوکسی، انواع کورتان و ضد زنگ‎‌ها اشاره کرد.

رنگ‌های فوری چوب

یکی ‌دیگر از محصولات مام رنگ‌های فوری چوب است که این شرکت انواع آن را مانند سیلر و کلیر، رنگ‌های سلولزی، نیم پلی استرمات و براق را تولید می‌کند.

اسپری و تینر

از محصولات دیگر این شرکت می‌توان به اسپری و تینر اشاره کرد که در ۲۳ فام رنگی مختلف تولید و عرضه می‌شود. این شرکت انواع تینر مانند تینر ۲۰۰۰ لوساید ممتاز، تینر فوری ۱۵۰۰۰، تینر پلی اورتان، تینر روغنی، تینر اپوکسی، تینر کوره‌ای و ریتاد را نیز تولید می‌کند. تینر‌های شرکت مام در لیتر، گالن، حلب و بشکه به ‌فروش می‌رسند.

رنگ‌های ساختمانی

شرکت مام انواع رنگ‌های ساختمانی مانند رنگ پلاستیک مات، رنگ آکرولیک، رنگ نیم پلاستیک مات، پوشرنگ آلکیدی پوشش زیرین نیمه براق و پوشرنگ آلکیدی ساختمانی براق تولید می‌کند.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.