Search
Close this search box.

رنگ نیپون

برند نیپون یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های رنگ جهان است و رتبه اول در آسیا را دارد، این برند توانسته است با بسیاری از کشورها قرارداد ببندد و تا کنون موفقیت‌های زیادی کسب کرده است. جهت دریافت اطلاعات و خرید محصولات رنگ نیپون می‌توانید با شرکت پخش رنگ تهران در تماس باشید.

خرید محصولات رنگ نیپون

تاریخچه رنگ نیپون

همان‌طور که بالاتر گفتیم برند نیپون به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده رنگ در آسیا شناخته شده و توانسته است دومین رتبه را در کل جهان کسب کند. 

این برند در سال ۱۸۸۱ در ژاپن توسط موتکی جوجیرو راه اندازی شد و تا کنون یکی از موفق‌ترین‌ها بوده است. جوجیرو اولین شرکت رنگ سازی، یعنی نیپون را در ژاپن تاسیس کرد. حالا این شرکت به عنوان تولید کننده بین‌المللی پیشرو رنگ در دنیا پیشرفت می‌کند و به گفته خود او، مشتریانش عامل پیشرفت شرکت او هستند.

این شرکت با توجه به اقدامات برون مرزی که در نیم قرن اخیر انجام داده است، ادعا می‌کند می‌تواند نقش برجسته‌ای را در یک اتحادیه چند ملیتی بدون مرز ایفا کند. ظاهرا برند نیپون در آینده‌ای نه چندان دور شهرت عظیمی در سرار دنیا خواهد داشت.

برند نیپون بیش از نیم قرن است که فعالیت خود را در بیرون از مرزهای ژاپن گسترش داده و شعبه‌های خود را در ۳۰ کشور اروپایی، آسیایی و آمریکای شمالی راه اندازی کرده است.

ایران نیز شامل این ۳۰ کشور است و بعد از همکاری و ادغام با برند نیپون، اسم محصولات آن را با نام نیپون و ایرانیان به مردم عرضه می‌کند.

این شرکت، یعنی نیپون و ایرانیان در سال ۲۰۱۵ با سرمایه گذاری صد درصد خارجی راه اندازی شد. برند نیپون با ایجاد شبکه‌ای گسترده توانسته است محصولاتش را در دسترس همگان قرار دهد.

محصولات تولیدی برند رنگ نیپون

شرکت نیپون انواع مختلفی از رنگ‌ها را با کیفیت بسیار بالا تولید می‌کند. این رنگ‌ها در خیلی از موارد مثل سطوح داخلی و خارجی ساختمان، سطوح گچی، آجری و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همان‌طور که در بالا گفتیم، نیپون از تنوع محصولات بسیار بالایی برخوردار بوده و خرید محصولات رنگ نیپون در سراسر ایران امکان پذیر است.

شما می‌توانید برای خرید محصولات این برند با شرکت پخش رنگ تهران به عنوان یک نمایندگی فروش محصولات نیپون تماس بگیرید و محصول مورد نطر خود را سفارش دهید. و همچنین در نهایت از کیفیت بالای آن‌ها لذت ببرید.

رنگ آکریلیک نیمه براق

رنگ آکریلیک نیمه براق، یکی از بهترین محصولات برند نیپون بوده و از ویژگی‌های زیادی برخوردار است. این محصول چسبندگی بالایی دارد، غیر قابل اشتعال است و کاور بسیار خوبی برای رنگ آمیزی سطوح سیمانی، گچی و آجری ایجاد می‌کند.

رنگ روغنی

رنگ روغنی دارای ویژگی‌هایی مانند طیف رنگ بندی متنوع، مقاوم در برابر خط و خش و حلال‌های هیدروکربنی، چسبندگی بالا، پوشش عالی است. این رنگ همچنین در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوا مقاومت می‌کند.

رنگ آکریلیک مات ویژه

دومین محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، رنگ آکریلیک مات ویژه بوده. آکریلیک مات نیز یکی از بهترین محصولات نیپون است. این محصول علاوه بر داشتن تمامی ویژگی‌های آکریلیک نیمه براق، در سطوحی داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیگر محصولات رنگ نیپون

انواع رنگ پلاستیک و نیمه پلاستیک، رنگ آستری اپوکسی، رنگ کوره‌ای، رنگ مومنتو و ... از دیگر محصولاتی هستند که در رنگ نیپون به مشتریان ارائه می‌شود.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.