Search
Close this search box.

رویه های ارسال سفارش

فروشگاه رنگ تهران با داشتن سابقه بیش از ۵۰ سال به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه فعال در زمینه پخش و تولید انواع رنگ‌های صنعتی، اتومبیلی، ساختمان و ملزومات رنگ‌آمیزی دارای کیفیت اصل از برندهای معتبر داخلی و خارجی شناخته شده است.

رویه های ارسال محصول

اکنون با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش رنگ‌های مختلف در بستر اینترنت، دامنه ارائه خدمات به وسعت ایران گسترش یافته است؛ از این رو در هر شهر و منطقه‌ای که باشید می‌توانید رنگ موردنظر خود را به شیوه آسان و با صرف وقت کمتر سفارش دهید و پس از سفارش، محصول خود را در هر لحظه رصد کنید و با اطمینان کامل تحویل بگیرید.

خرید انواع رنگ‌های متنوع در هر فام رنگی از فروشگاه رنگ تهران به ۲ روش زیر امکان‌پذیر است:

۱- خرید اینترنتی: با مراجعه به منوی فروشگاه در قسمت بالای نوار سایت می‌توانید رنگ مورد نظر خود را از با وارد کردن نام یا برند محصول در نوار جستجو رنگ موردنظر را انتخاب کنید و سپس وارد سبد خرید شده و خرید را نهایی کنید.

۲- خرید تلفنی: اگر در انتخاب محصول از بین رنگ‌های متنوع سردرگم‌ هستید و یا درباره مقدار رنگ مصرفی سوال دارید به منظور رفع هر گونه تردید و ابهام با مشاوران مجرب فروشگاه از طریق شماره‌های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید، قطعا مشاوره با متخصصان مجرب فروشگاه در تصمیم‌گیری شما موثر خواهد بود.

چنانچه تصور می‌کنید با مشاهده محصول از نزدیک تجربه خرید بهتری دارید، با انتخاب تحویل حضوری در زمان خرید محصول می‌توانید در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۸/۳۰ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۰۸/۳۰ تا ۱۴ به دفتر فروشگاه مراجعه کنید. (جمعه‌ها و ایام تعطیل فروشگاه بسته است)، دفتر فروشگاه واقع در شهر تهران و در محدوده تهرانسر شرقی، پذیرای گرم مشتریان عزیز می‌باشد؛ در نظر داشته باشید با توجه به کوتاه بودن زمان انبارداری، حداکثر تا ۳ روز پس از خرید جهت تحویل کالا اقدام کنید، پس از گذشت ۳ روز قبل از مراجعه، تلفنی با کارشناسان فروشگاه هماهنگ کنید.

نحوه ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی رنگ تهران

فرآیند ارسال کالا در بین ساعات ۱۲ تا ۱۸ روز سه‌شنبه هر هفته برای آن دسته سفارش‌هایی که تا پایان روز دوشنبه ثبت شدند شروع می‌شود، معمولا در شهر تهران به طور میانگین بین ۵-۲ روز کاری و در سایر شهرها بین ۴ تا ۷ روز کاری طول می‌کشد تا کالا به دست مشتری برسد، چنانچه قیمت خرید برابر و یا بیشتر از ده میلیون ریال باشد هزینه حمل محصول رایگان است.
البته این مزیت برای آن دسته از مشتریانی خواهد بود که در محدوده غرب، مرکز و جنوب تهران ساکن هستند.
ثبت سفارش پس از روز دوشنبه، موجب می‌شود که ارسال محصول به سه‌شنبه هفته بعد موکول گردد.

در نظر داشته باشید این بازه زمانی در شرایط خاص متغیر است و چنانچه فروشگاه با مشکل عدم موجودی رنگ در انبار، شلوغی و ترافیک بیش از حد یا تاخیر در هماهنگی مواجه شود طبیعی است محصول را با تاخیر دریافت کنید، البته در صورت بروز مشکل کارشناسان رنگ تهران با شماره تماس ثبت شده در لحظه خرید به شما تاخیر زمانی را اطلاع می‌دهند.

اگر تمایل دارید سفارش خود را زودتر دریافت کنید، سفارش خود را در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا قبل از ساعت ۱۶ و روز پنج شنبه تا قبل از ساعت ۱۲، ثبت و گزینه “تحویل سریع” در زمان ثبت سفارش را انتخاب کنید؛ در همان روز ارسال محصول صورت می‌گیرد، در حالی‌که ثبت سفارش در خارج از ساعات ذکر شده انجام شود پردازش آن به روز بعد موکول می‌شود. هزینه ارسال مرسوله بر عهده مشتری است و در درب محل تحویل گرفته می‌شود.

اگر قصد دارید سفارش را در زمان و مکان موردنظر دریافت کنید با انتخاب گزینه “ارسال پیک توسط خود مشتری” در صفحه خرید و تعیین دقیق موقعیت دریافت سفارش، اقدام به این کار کنید.

ارسال کالا به شهر تهران به روش‌های مختلفی مثل تپسی، پیک و به سایر شهرستان‌ها از باربری و ترمینال اتوبوسرانی و تاکسی اینترنتی صورت می‌گیرد.

حمل مرسولات به شهرستان‌ها تا ترمینال اتوبوسرانی و یا باربری باتوجه به وزن و ابعاد محصول بر عهده فروشگاه رنگ تهران است و هزینه آن در زمان ثبت سفارش از مشتری دریافت می‌شود؛ هم‌چنین هزینه تحویل سفارش از اتوبوسرانی و باربری بر عهده مشتری است.

معمولا برای سفارش‌های حداقل ۸۵۰ کیلوگرم به ایستگاه باربری و کمتر از آن به ترمینال اتوبوسرانی تحویل داده می‌شود. به هنگام دریافت محصول ارائه کارت شناسایی الزامی است؛ در خصوص ارسال بار به خارج از تهران هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه رنگ تهران نخواهد بود.
هزینه حمل مرسولات:
                 هزینه ارسال کالا تا اتوبوسرانی غرب تهران: ۵۰ هزار تومان
                 هزینه ارسال کالا تا اتوبوسرانی شرق و جنوب تهران: ۱۵۰ هزار تومان
                 هزینه ارسال کالا تا باربری: ۱۲۰ هزار تومان

برای داشتن خرید بهتر و انتخاب سریع محصول موردنظر خود، شرایط تهیه کالا و شیوه ارسال آن در جدول زیر آمده است:

تحویل حضوری: پس از ثبت سفارش، تا حداکثر ۳ روز بعد، برای تحویل محصول به فروشگاه مراجعه کنید.
شهر تهران
ارسال رایگان: – خرید بالای یک میلیون تومان
– ساکن مناطق غرب،  مرکز و جنوب شهر
– ثبت سفارش تا  پایان ساعت کاری روز  دوشنبه
تحویل سریع:  – ثبت سفارش تا ساعت ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه و قبل از ساعت ۱۲ روزهای پنج‌شنبه‌
– انتخاب گزینه تحویل    سریع در زمان خرید
تحویل در زمان و مکان موردنظر:  – انتخاب گزینه “ارسال پیک توسط خود مشتری” در صفحه خرید
حومه تهران و شهرستان‌ها
ارسال رایگان:  – خرید بالای یک میلیون تومان
– ثبت سفارش تا  پایان  ساعات کاری  روز   دوشنبه
تحویل سریع:  – ثبت سفارش تا ساعت ۱۶ در هر روز هفته به جز پنجشنبه‌ها که باید تا ساعت ۱۲ صورت بگیرد.

به منظور پیگیری سفارشات، زمان ارسال محصول به شکل پیامک یا ایمیل به مشتری اطلاع داده می‌شود.

در خصوص زمان و فرآیند حمل محصول هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نیست و دریافت مرسوله با ارائه کارت شناسایی امکان‌پذیر است.

در هنگام ثبت نام در فروشگاه و به هنگام وارد کردن اطلاعات درخواست شده نهایت دقت را داشته باشید، آدرس تایید شده در فرم سفارش به منزله نشانی اعلام شده از سوی شما خواهد بود که سفارش خود را تحویل خواهید گرفت.

در نظر داشته باشید فروشگاه رنگ تهران برای جلب رضایت مشتری، تلاش می‌کند همه رنگ های سفارش شده را از جهت کنترل کیفی بررسی کرده و در بسته‌بندی‌های سالم و با کیفیت بالا به دست مشتری برساند.

اگر قصد بازگشت کالا را دارید، تنها به شرط ارائه فاکتور خرید و کارت شناسایی قابل قبول است، البته قبل از عودت کالا می‌بایستی این موضوع را به کارشناسان رنگ تهران اطلاع داده و هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.