Search
Close this search box.

درباره ما

سیدمحمد کمال

مرحوم سید محمد کمال

با مشقت فراوانی شروع به کار کردیم، تقریبا هیچ چیزی برای ما فراهم نبود، مواد اولیه و واردات کم بود و تولید داخلی حجم کوچکی داشت. همت کردیم و شد.

سید اصغر کمال

مرحوم سید اصغر کمال

پدرم چیزهایی به من یاد داد که تا وقتی زنده ام مدیونش خواهم بود. او سخت کار میکرد و به ما در عمل یاد داد که در حرکت باید توقع برکت داشت

لیلی کمال

و اما من : لیلی کمال

من فرزند خانواده ی کمال بوده و هستم و به آن افتخار می‌کنم اما اکنون عضو خانواده‌ی بزرگتری هستم، خانواده رنگ‌های صنعتی ایران

مسیر رشد رنگ تهران در سه نسل

“سید محمد کمال” این نام برای اهالی رنگ های اتومبیلی و رنگ های صنعتی نام آشنایی است؛

مرحوم سید محمد کمال در سال ۱۳۳۸ مجموعه “رنگ تهران” را با تلاش های بسیار بنا نهاد.
این نهال نوپا توانست در دورانی که صنایع کشور و کسب کارهای مختلف با کمبود مواد اولیه و رنگ های صنعتی روبه رو بودند تاثیرگذاری شایان ذکری داشته باشد.

در شرکت پخش رنگ تهران در سال ۱۳۵۹ و با مدیریت مرحوم  سید اصغر کمال دور جدیدی از فعالیت ها را آغاز کرد.

فعالیت تخصصی فروشگاه رنگ تهران، در ابتدا محدود به رنگ های اتومیبلی و برخی مواد اولیه بود. اما اکنون سبد محصولات ما، به همت تمامی پرسنل عزیزمان، طیف گسترده ای از رنگ های صنعتی از تمامی برندهای مطرح، رزین، پلی اورتان، ملزومات و ابزارآلات، حلال ها و مواد اولیه را شامل می‌شود.

شرکت پخش رنگ تهران با شماره صنفی ۰۱۶۵۴۹۴۲۵۹ ، سال‌هاست در عرصه ی تولید و توزیع انواع رنگ اتومبیلی،‌ صنعتی و ساختمانی در کشور فعال بوده و همواره با بهترین برندهای داخلی و خارجی ارتباط مستمر داشته است.