Search
Close this search box.

برند رنگ باژاک

برندهای مختلفی در بازار رنگ وجود دارند که هر کدام در زمینه‌ای متخصص هستند. از جمله این برندها می‌توان شرکت تولید رنگ باژاک را نام برد. اگر شما هم قصد خرید محصولات رنگ باژاک را دارید، کافیست با کارشناسان در رنگ تهران در تماس باشید.

خرید محصولات رنگ باژاک

تاریخچه رنگ باژاک

برند تولید رنگ باژاک فعالیت خود را در سال ۱۳۷۱ در راستای تولید انواع مختلف رنگ‌ها، پوشش‌های حفاظتی و دریایی آغاز کرد. محل احداث این شرکت نیز در شهر صنعتی ساوه قرار دارد.

زمان مرور تاریخچه برند باژاک می‌توان موفقیت‌ها و دستاوردهای زیادی را مشاهده کرد. یکی از مواردی که این برند توانسته است در آن دستاوردهای زیادی را به‌دست آورد، تولید محصولاتی است که بالاترین استاندارد را در زمینه محیط زیست دارند.

در همین راستا این شرکت توانسته است گواهینامه‌های بین‌‌المللی ایزو ۱۷۰۲۵، ایزو ۹۰۰۰ و ایزو ۱۴۰۰۰ را کسب کند.

این برند بعد از زمان تاسیس با کمک از تجربه افرادی که بیش از ۳۵ سال در زمینه تولید انواع رنگ تجربه داشتند، توانست به‌سرعت به موفقیت برسد و اعتماد بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

باژاک به‌مدت ۷ سال با یک شرکت دانمارکی به نام همپل همکاری کرد و تمام دانش‌های مرتبط با رنگ‌های دریایی و صنعتی را فرا گرفت.

بعد از یادگیری این فنون، شرکت باژاک با کارخانه KCC در کره جنوبی قرارداد بست که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید رنگ در دنیا است. بنابراین زمان خرید محصولات رنگ باژاک که در این کارخانه تولید می‌شوند می‌توانید به علامت تجاری KCC-BAJAK دقت کنید.

محصولات تولیدی برند باژاک

این شرکت تولیدی رنگ محصولات بسیار متنوعی تولید می‌کند که در صنعت و دریا بیشترین کاربرد را دارند. بنابراین افراد می‌توانند برای خرید محصولات این برند و استفاده از آن‌ها برای مصارف صنعتی، کشتی سازی و دریایی به نمایندگی فروش محصولات باژاک مراجعه کنند.

پخش رنگ تهران به عنوان یکی از این نمایندگی ها، محصولات این شرکت را برای مصرف شما عزیزان فراهم آورده است. برای دریافت قیمت محصولات رنگ باژاک با ما در تماس باشید.

پوشش سنگ

این پوشش‌ها از نوع اپوکسی هستند و برای استحکام شیمیایی و فیزیکی سنگ‌ها کاربرد دارند.

محصولات UV cure

این محصولات در صنایع مختلفی از جمله روکش CDها، فرآوری سنگ‌ها، ام دی اف و چوب، چاپ و خدمات بعد از آن و زمینه‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پوشش‌های مخصوص لوله

تمام لوله‌هایی که برای انتقال گاز، آب، نفت یا کارهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند، در معرض خوردگی و زنگ نیز قرار خواهند گرفت. بنابراین باید از پوشش‌هایی برای آن‌ها استفاده کرد که میزان این زنگ‌زدگی به حداقل برسد. محصولات باژاک این ویژگی را دارند.

پوشش مخازن تعادلی

این مخازن با آب شور دریا خالی و پر می‌شوند. در نتیجه در معرض خوردگی قرار می‌گیرند. این پوشش‌های تولید شده توسط باژاک بدون تار هستند و آسیبی به محیط زیست نمی‌رسانند و از به‌وجود آمدن خوردگی و زنگ جلوگیری می‌کنند.

پوشش دریایی

تولید این پوشش‌ها با استفاده از فناوری تخصصی صورت می‌پذیرد. از آن جایی که مالکان و دارندگان وسایل حمل‌ونقل دریایی نسبت به پوشش کشتی‌های خود حساسیت زیادی دارند، بنابراین این پوشش‌ها باید به‌نحوی باشند که زنگ نزنند و خزه روی آن‌ها ننشیند تا از سرعت کشتی نکاهد.

پوشش کف

پوشش‌های کف تولید شده توسط باژاک مقاومت سایشی، فشاری، ضربه‌ای و مکانیکی بالایی دارند و با آب و مواد شوینده به‌راحتی شسته می‌شوند. علاوه بر این، این پوشش‌ها یک پارچه هستند و ترمیم آن‌ها نیز زمان بر نخواهد بود.

[bigikala_offers]

خرید محصولات رنگ باژاک

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.