Search
Close this search box.

رنگ روناس

برند روناس یکی از شرکت‌های تولیدی و شیمیایی است که از جمله بزرگ‌ترین کارخانجات در صنعت رنگ‍سازی به‌شمار می‌رود. این کارخانه فعالیت خود را در سال ۱۳۵۳ آغاز کرد و هدف از افتتاح آن تولید پوشش‌های حفاظتی و انواع رنگ های مختلف بود. امروزه این برند فعالیت خود را گسترش داده است و در زمینه‌های مختلف از جمله تولید رنگ های صنعتی، ساختمانی و دریایی و انواع مختلف پوشش های حفاظتی به بهره‌گیری از تکنولوژی‌های برتر و دانش روز دنیا فعالیت می‌کند. اگر قصد خرید محصولات رنگ روناس را دارید با ما همراه باشید. همچنین شما می‌توانید برا دریافت قیمت محصولات رنگ روناس با رنگ تهران تماس بگیرید.

خرید محصولات رنگ روناس | شزکت پخش رنگ تهران

تاریخچه رنگ روناس

برند روناس در یکم آذر ماه ۱۳۵۳ کار خود را آغاز کرد. این برند در اسفند ۵۳ اولین اقدام محیط زیستی خود را با کاشتن درختان در محوطه کارخانه انجام داد.

اولین سفارش این شرکت در سال ۱۳۵۴ برای ماشین سازی اراک بود و بعد از تحویل این سفارش، برند روناس به‌سرعت به گسترش تنوع محصولات خود پرداخت.

در همان سال برند روناس موفق شد تا اولین نمایندگی فروش خود را در اراک به‌دست آورد. امروزه این کارخانه تولیدی رنگ بیش از ۳۰۰ نمایندگی فروش در سراسر کشور دارد.

در کارخانه روناس از همان ابتدا زنان جایگاه ویژه‌ای داشتند به‌طوری که در سال ۱۳۵۴ اولین خانم به‌صورت تمام وقت به استخدام شرک درآمد و امروزه نیز بیش از ۲۰ درصد از کارکنان این شرکت تولیدی را بانوان تشکیل می‌دهند.

اگر قصد خرید محصولات برند روناس را دارید، از دیگر افتخارات این برند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اولین شرکت تولید رنگ که توانست از وزارت صنعت، معدن و تجارت گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را به‌مدت ۶ سال پیاپی اخذ کند.
  • انتخاب شدن به‌عنوان واحد نمونه صنعتی در سال‌های متوالی توسط سازمان صنایع و معادن و خانه صنعت و معدن اراک
  • کسب عنوان واحد نمونه صنعتی در سطح کشور
  • اخذ عنوان واحد کیفی استان به مدت ۸ سال متوالی
  • این شرکت در سال ۱۳۵۶ توانست به عضویت انجمن‌های صنعتی رنگ و رزین در بیاید.
    علاوه بر این برند روناس امروزه نیز در انجمن‌های صنعتی زیادی از جمله انجمن خوردگی ایران، مهندسی دریایی کشور، تولیدکنندگان رزین و رنگ در کشور، سازندگان تجهیزات پتروشیمی، نفت و گاز، انجمن تخصصی مرکزهای توسعه و تحقیق معادن و صنایع و غیره مشغول به فعالیت است.

محصولات تولیدی برند روناس

محصولات برند روناس انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها برای مصارف گوناگون از جمله صنعتی، ساختمانی و دریایی استفاده می‌شوند.

افراد می‌توانند برای خرید این رنگ‌ها به نمایندگی فروش محصولات روناس در شهر خود مراجعه کنند و از این محصولات نهایت استفاده را ببرند. رنگ تهران به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگان فروش محصولات روناس آماده است تا به ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز بپردازد. جهت سفارش و استعلام قیمت محصولات رنگ روناس کافیست با کارشناسان ما در رنگ تهران تماس بگیرید.

از جمله محصولات تولیدی توسط این شرکت می‌توان موارد زیر را نام برد؛

 

انواع رنگ و پوشش

آسترهای ساختمانی، انواع رنگ های ساختمانی آلکیدی (روغنی) ، پلاستیک و نیم پلاستیک ساختمانی، آکریلیک، رنگ های مخصوص نمای ساختمان، ترافیکی، ضد حریق، رنگ های مخصوص صنایع چوب، پوشش های اپوکسی کف، پوشش های دریایی، سامانه های پوششی تجهیزات ساحلی و مخصوص مخازن سوخت همگی از محصولات رنگ روناس هستند.

رزین

انواع رزین های لانگ اویل آلکیدی، مدیوم اویل آلکیدی، شورت اویل آلکیدی، آلکیدی اصلاح شده و رزین های پلی استر از محصولات رزینی هستند که رنگ روناس در اختیار مشتریان قرار میدهد.

خرید محصولات رنگ روناس

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.