Search
Close this search box.

برند رنگ مکث

محصولات مکث طیف وسیعی از رنگ‌های محافظتی را شامل می‌شوند. رنگ‌های تولید شده در این شرکت بیشتر برای حفاظت از سطح و سازه‌هایی از جنس فلز از قبیل کانتینر، واگن‌ها، پل‌ها، اگزوزها، سالن‌های تولید، انبارها، مخازن، سکوها و سازه‌های فلزی کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت رنگ سازی مکث یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه تولید رنگ است که مشتریان بسیار زیادی دارد. برای خرید محصولات رنگ مکث می‌توانید با شرکت پخش رنگ تهران در تماس باشید.

خرید محصولات رنگ مکث

تاریخچه رنگ مکث

شرکت تولید رنگ مکث فعالیت خود را در سال ۱۳۶۴ در گلشهر تهران با گرفتن مجوزی از صنایع استان تهران آغاز کرد. زمانی که فعالیت این کارخانه تولید رنگ افزایش پیدا کرد، مدیر آن تصمیم گرفت تا کارخانه خود را گسترش دهد.

به‌همین دلیل این کارخانه در سال ۱۳۷۴ در شهرک صنعتی شهید مهدی پرندک یک واحد جدید احداث کرد. امروزه توان تولید رنگ در این کارخانه بسیار افزایش یافته است و این شرکت در هر دو شیفت کاری در یک روز بیش از ۲۵ تن رنگ تولید می‌کند.

محصولات برند مکث توانسته‌اند از کارخانه‌های نفتی کشور تاییدیه بگیرد. علاوه بر این محصولات تولید شده در این واحد همگی مجوز استاندارد ایران را کسب کردند.

اگر قصد خرید محصولات مکث را دارید باید به تعدادی از استانداردهای اخذ شده توسط این برند اشاره کنیم که به شرح زیر هستند:

·        در سال ۲۰۰۴ اخذ مدرک ایزو ۱۰۰۰۲

·        در سال ۲۰۱۰ دریافت مدرک ایزو/TS29001

·        در سال ۲۰۰۸ دریافت مجوز ایزو ۹۰۰۱ از UKAS کشور انگلستان

به غیر از موارد بالا، تمامی محصولات این کارخانه مطابق با استانداردهای بین‌المللی از جمله ASTM، BS، SSPC، IPS و AWWA تولید می‌شوند.

محصولات تولیدی برند رنگ مکث

این برند طیف وسیعی از محصولات پوششی و حفاظتی را به بازار عرضه می‌کند. شرکت پخش رنگ تهران به عنوان یک نماینده فروش محصولات رنگ مکث تولیدات این مجموعه را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

از جمله محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

رنگ‌های ترافیکی

این رنگ‌ها بر پایه اکریلیک هستند و از آن‌ها در سطوح آسفالت شده و سیمانی استفاده می‌شود. این نوع از رنگ‌ها بسیار سریع خشک می‌شوند و مقاومت بالایی دارند. در واقع این رنگ‌ها در شرایط جوی نامناسب به‌راحتی از بین نخواهند رفت.

رنگ‌های دریایی

همان‌طور که می‌دانید سازه‌های دریایی به دلیل قرارگیری در معرض رطوبت و املاح خیلی سریع‌تر از دیگر سازه‌ها در محیط‌های خشک در معرض خوردگی قرار می‌گیرند. رنگ‌های مکث فرآیند خوردگی را به تاخیر می‌اندازند و مقاومت بسیار زیادی نسبت به رطوبت و املاح معدنی موجود در آب دارند.

رنگ‌ها و پوشش‌های حفاظتی بر پایه رزین‌های آلکید هوا خشک

از متداول‌ترین رنگ‌های تولید شده توسط کارخانه مکث، پوشش‌های حفاظتی براساس رزین‌های آلکید هوا خشک است. کاربرد این رنگ‌ها با توجه به محیط و شرایط آن در نظر گرفته می‌شوند. از جمله ویژگی‌های این نوع رنگ می‌توان مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و آب، مقاومت فیلم رنگ، قابلیت انعطاف پذیری و زمان خشک شدن را بیان کرد.

پوشش حفاظتی بر پایه رزین اپوکسی پایه حلال

این محصولات بر اساس رزین اپوکسی و انواع سخت کننده تولید می‌شوند. به‌همین علت مقاومت شیمیایی بسیار زیادی از خود نشان می‌دهند و چسبندگی آن‌ها نیز بسیار بالا است.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.