Search
Close this search box.

برند تهران نوژن

یکی از نام‌های آشنا و پرافتخار در زمینه تولید رنگ‌ها و پوشش‌های شیمیایی، برند نوژن یا تهران نوژن است؛ که به‌عنوان یکی از افتخارات تولید ملی از آن یاد می‌شود. اگر شما هم قصد خرید محصولات رنگ نوژن را دارید، با ما در تماس باشید. همچنین جهت دریافت مشاوره سفارش محصولات رنگ نوژن کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشبد.

خرید محصولات رنگ تهران نوژن | شرکت پخش رنگ تهران

تاریخچه رنگ نوژن

برند تهران نوژن برای نخستین مرتبه فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ و با مدیریت آقای غلامرضا عالی‌پور آغاز کرد.
این شرکت با هدف تولید و توزیع انواع رنگ‌ها و پوشش‌های شیمیایی از جمله رنگ‌های نیترو سلولزی، رنگ‌های آکلیدی هوا خشک، رنگ‌های آکلیدی آمین آکریلیک، انواع بتونه، انواع رنگ‌های صنعتی و غیره در استان تهران و شهرستان شهریار شروع به‌کار کرد.

کیفیت بالای محصولات نوژن باعث شده است تا این شرکت جزو یکی از بهترین برندهای تولید رنگ داخلی به‌شمار آید و از میان اقشار مختلف جامعه، طرفداران بسیار زیادی به‌دست آورد. به همین خاطر هم هست که خرید محصولات رنگ نوژن  در میان این افراد محبوبیت بالایی پیدا کرده است.
استفاده از روش‌های نوین و جدید، به‌کارگیری از نیروی انسانی متخصص و کارآمد، قیمت مناسب محصولات، تحویل سریع و داشتن آزمایشگاه پیشرفته دلایلی هستند که موجب مطرح شدن نام محصولات برند نوژن شده‌اند.

همچنین تحقیق درباره نیازهای فعلی و آینده مشتریان و تلاش برای برآوردن آن‌ها، در کنار ارائه خدمات پس از فروش، دلایلی دیگری برای محبوبیت بالای این محصولات هستند.

به‌عبارت دیگر پشتیبان‌های شرکت مذکور با حمایت تکنیکی و فنی از محصولات خریداری شده توسط مشتری و آموزش نحوه استفاده از آن‌ها، بهترین و بالاترین کیفیت خدمات را به مردم ارائه می‌دهند.

محصولات تولیدی رنگ نوژن

محصولات تولید شده در این شرکت طیف وسیعی از رنگ‌ها و پوشش‌های پلی اورتان، رنگ‌های روغنی یا آکلیدی هوا خشک و رنگ‌های دیگر را شامل می‌شوند که همه آن‌ها براساس کاربرد ویژه‌ای که دارند، در یکی از چهار گروه زیر جای می‌گیرند.

اگر شما هم تصمیم بر خرید و یا سفارش محصولات رنگ نوژن به صورت عمده و جزئی دارید،  با تیم فروش مجموعه رنگ تهران در تماس باشید.

پوشش های میانی

پوشش‌های میانی جزو برترین و پرفروش‌ترین محصولات این شرکت هستند که شامل انواع رنگ‌های اتومبیلی، صنعتی و سفارشی می‌شوند. پوشش‌های میانی را آسترهای آهن و پرایمرهای صنعتی تشکیل می‌دهند.

محافظت کننده ها

محافظت‌کننده‌ها نیز یک دسته دیگر از محصولات برند تهران نوژن هستند که شامل مواردی مانند انواع کلیرهای روغنی و سیلر چوب خواهند شد.

انواع بتونه

انواع بتونه در تهران نوژن شامل بتونه سنگی، روغنی، فوری و محصولات مشابه دیگر که در دسته پرکننده‌ها قرار می‌گیرند، می‌شود.

پوشش ها

پوشش های مورد استفاده در تهران نوژن شامل سه دسته اصلی می‌شوند. پوشش‌های صنعتی برای محافظت از سطوح در برابر ضربه و خوردگی استفاده می‌شوند. از پوشش‌های اتومبیل برای استفاده در سطوح زیرین یا رویی بدنه اتومبیل استفاده خواهد شد. پوشش‌های چوب به‌منظور پرکردن، زیبایی و محافظت از سطوح چوبی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز یا سلیقه خود، تولید انواع پوشش‌های تزئینی و محافظتی را سفارش دهند.

[bigikala_offers]

مشاهده همه محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.