برند رنگ نیو کالر

از نظر ذهنی، رنگ یک احساس است. رنگ عنصر هنری است که وقتی نور با یک جسم برخورد می‌کند به چشم منعکس می‌شود. همه ما در جهانی زندگی می‌کنیم که رنگ در زندگی روزمره ما تاثیر‌گذار است. رنگ طیف گسترده‌ای دارد که زیبایی آن انسان را به خود جذب می‌کند. یکی از برندهای معروف رنگ،‌ برند نیو است که در ایران تولید می‌شود و انواع رنگ‌ها را ارائه می‌دهد. اگر قصد خرید محصولات رنگ نیو کالر را دارید، یا رنگ تهران در تماس باشید.

خرید محصولات رنگ نیوکالر

تاریخچه رنگ نیو کالر

این مجموعه در سال ۱۳۲۰ کار خود را آغاز کرد و اولین محصولات برند نیو رنگ‌های آلکیدی و پلاستیک بود. شرکت نیو با استفاده از دانش فنی شرکت تکنو پنل آلمان و سی پی اس کالر هلند توانست مرکز رنگ‌های آکریلیک کامپیوتری را تولید کند. در سال ۲۰۰۰ نیز با وارد کردن دستگاه‌های ترکیب رنگ کامپیوتری توانست بیش از بیست هزار رنگ به محصولات خود اضافه کند.

این شرکت گواهینامه‌های استاندارد مانند ایزو ۱۰۰۰۴ و ایزو ۹۰۰۱ را دریافت کرده است.

محصولات تولیدی برند رنگ نیو

شرکت نیو رنگ‌های مختلفی مانند رنگ‌های هنری، لاک‌های مقاوم، چسب بتن ترمیمی، پوشش‌های سیلیکونی، آستر‌های پوششی، عایق سفید رطوبتی، بتونه اکریلیک، دوازده نوع رنگ متالیک و انواع رنگ‌های روغنی را تولید می‌کند.

خرید محصولات برند نیو همراه با خدمات پس از فروش عرضه می‌شود. این شرکت تلاش کرده است تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و فناوری روز رنگ‌های مناسبی را تولید ‌کند. شما می‌توانید جهت خرید و استعلام قیمت محصولات رنگ نیو با شرکت پخش رنگ تهران در ارتباط باشید.

رنگ‌های هنری

از محصولات برند نیو می‌توان به رنگ‌های هنری اشره کرد. همان‌طور که از اسمش معلوم است بیشتر نقاشان و هنرمندان از این رنگ استفاده می‌کنند. این نوع رنگ‌ها بیشتر در کاغذ، پارچه، سفال و چوب استفاده می‌شوند. این شرکت انواع رنگ‌های هنری مانند رنگ‌های مادر و متالیک را در ظروف ۲۰۰ گرمی، ۱۵۰ گرمی، ۲۶۰ گرمی، ۱ کیلو، ۴ کیلو، ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلو عرضه می‌کند.

محصولات ویژه برند نیو

علاوه بر محصولاتی که اشاره شد، محصولات ویژه نیو شامل موارد زیر نیز می‌شوند: آستر اکریلیک پوششی - تکس اولترا الاستومر - دی کالر اکریلیک براق - دی اکریلیک مات - دی کالر اکریلیک نیم براق - رنگ نمای رین کالر الاستومریک - رنگ نمای رین کالر سیلیکونایز - لاک اکریلیک براق - نیوسیل الاستومر

رنگ کامپیوتری

همان‌طور که از اسم این رنگ باید حدس بزنید کامپیوتر‌های خاصی برنامه‌ریزی شده‌اند که بتوان با آن‌ها انواع رنگ‌ها را تولید کرد. از ملزومات چنین دستگاهی می‌توان به دستگاه ترکیب رنگ، میکسر، بیس سفید دستگاه و خمیر رنگ اشاره کرد. در اصل به این دستگاه‌ها کد‌هایی داده می‌شود که با آن می‌توان رنگ‌های مورد نظر را تولید کرد.

خرید محصولات رنگ نیو

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.