Search
Close this search box.

برند رنگ گیتی آسا

نیاز روز افزون به رنگ‌ها و پوشش‌های شیمیایی در صنایع مختلف و حتی مصارف خانگی و همچنین تمرکز بر خودکفایی در زمینه فناوری‌های روز دنیا باعث شده‌اند تا شرکت‌های مختلفی در ایران به تولید این دسته از محصولات روی آورند. برند گیتی آسا یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید رنگ‌های شیمیایی است. اگر شما هم قصد خرید محصولات رنگ گیتی آسا را دارید، رنگ تهران آماده است تا شما را در این راستا یاری رساند.

خرید محصولات رنگ گیتی آسا

تاریخچه رنگ گیتی آسا

این برند فعالیت خود را از سال ۱۳۶۴ در اصفهان شروع کرد و با توجه به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارهای موجود توانست برای ۹ گروه از محصولات خود، پروانه کاربرد استاندارد دریافت کند.

نگاهی به تاریخچه برند گیتی آسا نشان می‌دهد این شرکت با پیشرفت همه جانبه در زمینه تولید رنگ و پوشش‌های خاص، توانسته است ظرفیت تولید سالانه خود را نسبت به سال‌های آغاز فعالیت که ۱۵۰۰ تن در سال بود، تا ۵ برابر افزایش دهد.

در سال ۱۳۸۳ و با تمرکز بر هدف بومی‌سازی فناوری روز دنیا برای برآوردن نیازهای صنایع بزرگ کشور مانند صنعت نفت و گاز، برند گیتی آسا فعالیت خود را تحت لیسانس شرکت KCC کره جنوبی و در زمینه تولید رنگ‌های تخصصی ادامه داد.

کیفیت بالا، نظارت دقیق بر کار تولید و کنترل کیفیت محصولات تولید شده، دلایل عمده‌ای هستند که گواهینامه‌ها و افتخارات فراوانی را برای برند گیتی آسا به ‌ارمغان آورده‌اند. در فهرست زیر اسامی بعضی از افتخارات این شرکت را آورده‌ایم:

  • دریافت لوح تقدیر برترین واحد تحقیق و توسعه کشور در زمینه صنایع شیمیایی از وزارت صنایع
  • انتخاب به‌عنوان برترین واحد تحقیق و توسعه اصفهان در چند دوره مختلف
  • دریافت گواهینامه ISO9002
  • دریافت گواهینامه ISO9001
  • انتخاب به‌عنوان بهترین واحد تولیدی در اصفهان در چهار دوره
  • به ‌دست آوردن تاییدیه محصولات از آزمایشگاه‌ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب کشور
  • به ‌دست آوردن تاییدیه محصول از شرکت فنی و مهندسی نفت در استان اصفهان
  • به‌ دست آوردن ۹ تاییدیه مختلف در رابطه با سیستم‌های رنگ‌آمیزی از مرکز تحقیقی امیر کبیر
  • به ‌دست آوردن تاییدیه در رابطه با سیستم رنگ‌آمیزی از شرکت پخش فرآورده‌های نفتی

محصولات تولیدی برند رنگ گیتی آسا

مصرف‌کنندگان می‌توانند برای خرید محصولات برند گیتی آسا، علاوه ‌بر شرکت مرکزی آن در اصفهان، به نمایندگی فروش محصولات گیتی آسا در تهران نیز مراجعه کنند و نیاز خود را از طریق این نمایندگی برآورده سازند.

شرکت پخش رنگ تهران به عنوان یکی از این نمایندگی ها تلاش کرده تا با کیفیت ترین محصولات این برند را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای سفارش و استعلام قیمت محصولات رنگ گیتی آسا کافیست با کارشناسان ما در رنگ تهران باشید.

رنگ های صنعتی

محصولاتی که رنگ گیتی آسا در زمینه ی رنگ های صنعتی ارائه می‌کند شامل پوشش های اپوکسی، پلی یورتان، پرایمرهای ضد خوردگی، پرایمر زینک اتیل سیلیکات و پوشش کف می باشد.

رنگ های ساختمانی

رنگ های ساختمانی گیتی آسا شامل رنگ های آلکیدی، امولسیونی و ترافیک می‌شود.

رنگ های تخصصی

رنگ های کویل کوتینگ، وینیل، کلر کائوچو، واش پرایمر، گلاس فلیک اپوکسی، پوشش های ساحلی و پوشش های فراساحلی همگی از مواردی هستند که گیتی آسا در زمینه ی رنگ های تخصصی ارائه می‌دهد.

مشاهده محصولات رنگ تهران

برای مشاهده و خرید انواع رنگ و ملزومات رنگ، اعم از رنگ های صنعتی، ترافیکی و ساختمانی و نیز ملزومات رنگ می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید.